registracijos kaina

KARTU SU MUMIS:

J. Viktoro KALVANO PARKAS

2018-06-01 PENKTADIENIS
16:00 – renginio pradžia, registracija
17:00 – TCR spalvų bėgimo startas
18:00 – Spalvų festivalis
19:00 – renginio pabaiga
PAPILDOMA INFORMACIJA • Vaikams iki 10 metų (kuriems 2018-06-01 dieną yra 10 arba mažiau metų) dalyvavimas NEMOKAMAS, tačiau kartu privalo dalyvauti vienas tėvų ar teisėtų globėjų. Nemokamai registracijai dalyvio krepšelis neskiriamas. Vienas suaugęs dalyvis gali dalyvauti kartu su daugiausia dviem vaikais iki 10 metų amžiaus
• Registracija yra neperledžiama, negrąžinama bei nekeičiama
• Jeigu norite registruoti didesnį dalyvių kiekį prašome su mumis susisiekti el.paštu info@thecolorrun.lt

SHINE TURAS ATKELIAUJA Į TAURAGĘ!

 

Shine turas ★ The Color Run pradeda vasarą Tauragėje. Griebk savo geriausius draugus, kolegas bei šeimos narius ir pranešk šią žinią visiems, nes spalvotų bėgikų gretos sparčiai didėja! Pasiruošk SUBLIZGĖTI!

4 ryškių spalvų zonos, efektingas spalvų festivalis, atminimo medalis kiekvienam įveikusiam trasą bei dar daug daug staigmenų birželio 1 d. (Penktadienis). Renkames J. Viktoro Kalvano parke.

Ieškok informacijos žemiau, kad tinkamai pasiruošti šiam spalvų ir sporto festivaliui. Nepamiršk savo spalvingų aksesuarų, draugų bei plačios šypsenos! #Shine

dalyvių registracija
VAIKAI IKI 10 METŲ AMŽIAUS GALI DALYVAUTI NEMOKAMAI. NEMOKAMA REGISTRACIJA SUTEIKIA TEISĘ DALYVAUTI VAIKAMS IKI 10 METŲ AMŽIAUS (BĖGIKO KOMPLEKTAS NEPRIKLAUSO) TIK KARTU SU UŽSIREGISTRAVUSIU SUAUGUSIU LYDINČIU ASMENIU, VIENU IŠ TĖVŲ AR GLOBĖJU.

KAS YRA THE COLOR RUN™?

The Color Run, dar žinomas kaip Laimingiausi 5km Planetoje, yra unikalus spalvingas bėgimas, kuris skatina sveikatingumą, džiugesį ir individualumą. Dabar The Color Run yra viena sparčiausiai auganti renginių serija, kuri jau nuspalvino daugiau nei 300 miestų ir daugiau nei 50 šalių. Spalvingas, gerų emocijų kupinas renginys jau ir Lietuvoje!

© 2011-2018 The Color Run™ | All Rights Reserved | Visos teisės saugomos