PARAMA

 

 

Ar The Color Run yra labdaros organizacija?

The Color Run nėra labdaros organizacija. The Color Run yra pelno siekianti renginių planavimo organizacija, kurios pagrindinis tikslas yra sukurti aukštos kokybės sveikatingumą skatinančius ir socialiai atsakingus renginius.

 

 

Ar The Color Run padeda paramos ar labdaros organizacijoms?

Taip. The Color Run dirba su vietos organizacijomis, įvairiuose miestuose kur vyksta mūsų renginiai. The Color Run tikslas numeris vienas, kiek tai susiję su vietos organizacijomis, yra padidinti visuomenės sąmoningumą sprendžiamoms problemoms. Mes norime iškelti į viešumą svarbias problemas. Tikimės, jog mūsų spalvingieji bėgikai susidomės mūsų labdaros organizacijų pateikiama informacija interneto svetainėje, užsiregistruos gauti jų naujienlaiškius, dalyvauti kitose labdaros organizacijos akcijose ar tapti jų remėjais. Mes suteikiame mūsų labdaros partneriams mikrofoną kalbėti tūkstančiams geraširdžių rūpestingų žmonių.

 

 

Ar The Color Run skiria piniginę paramą labdarai?

The Color Run skyrė daugiau nei 3 miliojonus JAV dolerių paramos organizacijoms nuo įkūrimo 2012 metais. Kiekviena labdaros organizacija yra kažkiek skirtinga, todėl mūsų globojami partneriai skirtingai išreiškia poreikį paramai. Štai keli galimi būdai kap The Color Run padeda surinkti lėšų labdaros organizacijoms:

1. Parama po renginio. The Color Run skiria finansinę paramą vietos labdaros organizacijai, priklausomai nuo bendravimo formos su organizacija.

2. Renginio dalyviai. Mes suteikiame galimybę savo bėgikams registracijos metu skirti paramą, kuri tiesiogiai keliauja labdaros organizacijai. Labdaros organizacijos yra dėkingos mūsų geraširdžiams slapvingiesiems bėgikams.

3. Bilietai labdarai. Kai kuriuose miestuose savo partneriams skiriame ribotą kiekį registracijų, kurias labdaros organizacija gali panaudoti lėšų surinkimo tikslais.

 

 

The Color Run partneris Lietuvoje – visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ yra nevyriausybinė, nepolitinė ir nereliginė organizacija, kuri savo veikla siekia skatinti teigiamus pokyčius vaiko ir šeimos gyvenime, kad vaikai augtų žmogaus orumo nežeminančiomis sąlygomis ir jaustųsi saugūs bei laimingi. Organizacija siekia įgyvendinti šalyje Jungtinių Tautų (JT) vaiko teisių konvenciją ir skatinti tinkamas ir palankias sąlygas vaiko teisių įgyvendinimui ir apsaugai.

Nuo 2004 m. VO „Gelbėkit vaikus“ yra pilnateisė tarptautinės organizacijos Save the Children narė.

 

„Gelbėkit vaikus“ vertybės

ATSAKOMYBĖ. Prisiimame asmeninę atsakomybę už veiksmingą turimų išteklių naudojimą, realių rezultatų siekimą ir atskaitomybę rėmėjams, partneriams ir, svarbiausia, – vaikams.

AMBICINGUMAS. Iš savęs ir savo kolegų reikalaujame aukštų tikslų siekimo ir bet kokių veiksmų kokybės – visame, ką darome dėl vaikų ir vaikams.

BENDRADARBIAVIMAS. Gerbiame ir vertiname vienas kitą, priimame kiekvieno mūsų skirtingumą, dirbame su partneriais tam, kad mūsų indėlis, skatinant teigiamus pokyčius dėl vaikų pasaulyje, augtų.

KŪRYBIŠKUMAS. Esame atviri naujoms idėjoms, priimame pokyčius ir įvertiname riziką tam, kad galėtume plėtoti ilgalaikius sprendimus vaikams ir kartu su vaikais.

SĄŽININGUMAS. Siekiame gyventi pagal asmeninio nuoširdumo ir tinkamo elgesio standartus, nerizikuojame savo reputacija ir visuomet elgiamės, vadovaudamiesi vaikų gerovės principu.

 

„Gelbėkit vaikus“ vizija

Pasaulis, kuriame kiekvienam vaikui suteikta teisė į išlikimą, apsaugą, vystymąsi ir visavertį gyvenimą.

 

„Gelbėkit vaikus“ misija

Dėti visas pastangas, idant pasaulyje keistųsi požiūris į vaikus; siekti kiek galima greitesnių ir ilgalaikių pokyčių jų gyvenime.

 

 

KAS YRA THE COLOR RUN™?

The Color Run, dar žinomas kaip Laimingiausi 5km Planetoje, yra unikalus spalvingas bėgimas, kuris skatina sveikatingumą, džiugesį ir individualumą. Dabar The Color Run yra viena sparčiausiai auganti renginių serija, kuri jau nuspalvino daugiau nei 300 miestų ir daugiau nei 50 šalių. Spalvingas, gerų emocijų kupinas renginys jau ir Lietuvoje!

© 2011-2018 The Color Run™ | All Rights Reserved | Visos teisės saugomos