APIE MUS

Sveikatingumas

Kol mūsų 5 kilometų renginys skirtas linksmybėms, mes taip pat orientuojamės reklamuodami sveiką gyvenimo būdą. Daugiau nei pusė dalyvių yra pirmą kartą gyvenime bėgantys 5 kilometrų atkarpą, todėl renginys stipriai prisideda prie bendro visuomenės sveikatos būsenos gerinimo. Tikime, jog The Color Run renginys bus paskata bei impulsas dalyviams pasirinkti aktyvų laisvalaikį bei pasirinkti sveiką gyvenimo būdą.

 

 

Džiugesys

Matydami kokie laimingi The Color Run dalyviai be galo džiaugiames. Tai renginys tinkantis visokio sportinio pasiruošimo, visokio būdo bei amžiaus žmonėms. Mūsų žinutė, „Laimingiausi 5km Planetoje“, buvo sukurta matant natūralų džiaugsmą bėgimo dalyvių.

 

 

Individualumas

The Color Run dalyviai skiriasi tiek demografiškai, tiek dalyvavimo priežastimis. Be laiko rezultatų apdovanojimų, The Color Run tinkamas visiems – nuo bėgančių pirmą kartą iki sezoninių atletų. Kai kurie Spalvų Bėgikai dalyvauja kaip šventėje ir siekia sveikos gyvensenos tikslų, kol kiti gali dalyvauti dėl priežasčių žinomų tik jiems.

 

 

Parama

Kaip pelno siekiančio renginio kompanija, mes džiaugiamės galimybe bendradarbiauti su labdaros organizacijomis padėdami joms uždegti vilties žiburį globojamai visuomenei ir iškelti jų sprendžiamas problemas į viešumą. Nuo 2012 metų surinkome paramą daugiau nei 80 tarptautinių labdaros organizacijų. Šiai dienai, THE COLOR RUN yra skyrusi daugiau nei 4 milijonus JAV dolerių labdaros.

 

Istorija

The Color Run buvo sukurtas 2011 kovo mėnesį kaip renginys skatinantis sveikatingumą ir džiaugsmą kviečiant bendruomenę kartu dalyvauti „Laimingiausiuose 5km Planetoje“ (The Happiest 5k on the Planet). Tai originalus spalvotas bėgimas. Sukūrėme visiškai naują bėgimo renginių žanrą, kuris nenumaldomai auga ir plečiasi. Unikalus renginių ciklas, The Color Run, nuo debiuto nuspalvina vis daugiau miestų. Per 2014 metus įvyko daugiau nei 300 The Color Run renginių virš 50 šalių.

 

2015 metais spalvų bėgikai visame pasaulyje patirs naujų emocijų atnaujintame "Shine" ture, kuriame spalvingus dažus papildys blizgūs elementai.

 

 

Tropicolor Tour 2016

Naujasis The Color Run Tropicolor Pasaulinis Turas 2016 metais žada dar daugiau nuotaikos, daugiau saulės, ir dar daugiau spalvų tau ir tavo draugams. Dalyviai pasiners į Tropikų sala alsuojančią aplinką, kur gaivus vasariškas aromatas, nuotaikinga muzika, paplūdimio kamuoliai bei finišo festivalio spalvų siautulys bei pramogos.

Kiekvienas Spalvų Bėgikas taipogi gaus riboto leidimo Tropicolor marškinėlius, medalį įveikus trasą papuoštą gėlių motyvais, ryškiaspalvį galvos raišti bei trumpalaikes The Color Run tatuiruotes. Nesvarbu, ar tai bus tavo pirmoji patirtis The Color Run bėgime, ar jau esi ilgametis dalyvis, Tropicolor turas suteiks tau dar ir dar daugiau nuostabių emocijų.

 

 

Renginio eiga

Tai geriausi tavo gyvenimo momentai. The Color Run yra penkių kilometrų, pramoginis bėgimas, kuriame laiko rezultatas neskaičiuojamas. Tūkstančiai dalyvių "Spalvų Bėgikų" yra panardinami, išmaudomi nuo galvos iki kojų skirtingomis spalvomis kiekvieno kilometro atkarpoje. Tik vienintelės dvi taisyklės, kurių principo lengva laikytis:

 

   1   Būk apsirengęs baltai prie starto linijos

 

   2   Finišuok padengtas ryškiomis spalvomis!

 

Smagumas tęsiasi kai Spalvų Bėgikai baigia trasą ir pasiekia finišą. Čia jų laukia nepamirštamas spalvų festivalis. Šis gyvybingas vakarėlis pripildytas muzikos, šokių ir masinio spalvų mėtymo į dangų, kas sukuria milijonus ryškių spalvų kombinacijų. Patikėkit tai pats geriausias vakarėlis koks tik gali būti nubėgus laimingiausius 5 kilometrus Planetoje! Žemėlapis žemiau puikiai atspindi 5 kilometrus The Color Run trasos:

 

KAS YRA THE COLOR RUN™?

The Color Run, dar žinomas kaip Laimingiausi 5km Planetoje, yra unikalus spalvingas bėgimas, kuris skatina sveikatingumą, džiugesį ir individualumą. Dabar The Color Run yra viena sparčiausiai auganti renginių serija, kuri jau nuspalvino daugiau nei 300 miestų ir daugiau nei 50 šalių. Spalvingas, gerų emocijų kupinas renginys jau ir Lietuvoje!

© 2011-2018 The Color Run™ | All Rights Reserved | Visos teisės saugomos