GALERIJA

DREAM TOUR VIDEO

Svajokite spalvingai! Šiemet naujasis The Color Run Dream Turas nukels spalvų bėgikus į Pasaulį kur viskas yra įmanoma ir įkvėps dalyvius svajones paversti realybe šioje magiškoje 5KM trasoje.

 

Pasijauskite tarsi pasaulio viršūnėje bėgdami per putų debesis, skrajodami tarp milijono spalvų ir linksminkitės finišo festivalyje taškydamiesi spalvomis kartu su draugais.

 

Kiekvienas spalvų bėgikas gaus riboto leidimo DREAM turo marškinėlius, švelnų galvos raištį, linksmas laikinas tatuiruotes ir išskirtinį auksu tviskantį vienaragio medalį. Ar su būriu geriausiu draugų, ar kolegomis, ar šeimos nariais - tai 5KM magiška trasa kurioje jausitės tarsi devintam danguj.

KAS YRA THE COLOR RUN™?

The Color Run, dar žinomas kaip Laimingiausi 5km Planetoje, yra unikalus spalvingas bėgimas, kuris skatina sveikatingumą, džiugesį ir individualumą. Dabar The Color Run yra viena sparčiausiai auganti renginių serija, kuri jau nuspalvino daugiau nei 300 miestų ir daugiau nei 50 šalių. Spalvingas, gerų emocijų kupinas renginys jau ir Lietuvoje!

© 2011-2018 The Color Run™ | All Rights Reserved | Visos teisės saugomos