DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

*Keli dažniausiai mūsų bebaimių spalvų bėgikų užduodami klausimai...

 

Ar aš turiu būti profesionalus bėgikas/ė, kad galėčiau dalyvauti šiame bėgime?

Oi, tikrai NE! The Color Run renginys yra pašėlusi spalvota diena su draugais ir šeimos nariais. Jūs galite bėgti, eiti, ropoti ar važiuoti vežimėliu, riedučiais, jeigu tik to norite! :)

 

Koks skirtumas, jeigu perki bilietą vienas arba su komanda?

Visi perkantys The Color Run renginio bilietus gauna tą patį "bėgiko krepšelį", tačiau jeigu perkate komandinį bilietą, galite gauti specialią komandinę nuolaidą. Jūs galite bėgti kartu, padėti vienas kitam įveikti trasą, pasidaryti smagias komandines nuotraukas ir t.t. Bėgdami komandoje galite finišuoti visi kartu arba indvidualiai.

 

Kas yra The Color Run dalyvio krepšelyje?

Kiekvienas užsiregistravęs 2015 The Color Run Shine turo renginyje ir įsigijęs bilietą gauna bėgiko krepšelį. Jame rasite šių metų originalius Shine Tour marškinėlius, spalvingą galvos raištį, blizgančias laikinas tatuiruotes, The Color Run dažų pakuotę, auksu blizgantį medalį įveikus trasą, bei kitus renginio atributus ir remėjų dovanas. Dalyvio krepšelius galėsite atsiimti paskelbtose vietose visą savaitę prieš The Color Run renginį arba, nespėjus to padaryti, renginio dienos ryte festivalio zonoje.

 

Kas įkvėpė atsirasti renginį The Color Run?

The Color Run yra pirmas spalvotas tokio tipo bėgimas pasaulyje. Renginys buvo įkvėptas daugybės panašių renginių, kaip Disnėjaus spalvų pasaulio, Dažų vakarėlių, Purvo bėgimų ir Indijoje populiaraus Holi festivalio. Mes norėjome sukurti renginį, kuriame nebūtų nei bėgimo laiko, nei streso, tik gera nuotaika ir daug spalvų! The Color Run yra skirtas laimei, sveikatai, gerai nuotaikai ir, svarbiausia, visai šeimai.

 

Ar galiu aš bėgti su vaiku vežimėlyje ir kitais mažais vaikais?

Tik su viena sąlyga...jeigu esate pasiruošusi tapti šauniausia mama ar šauniausiu tėčiu ir esate pasiryžusi/-ęs neįtikėtinai gerai praleisti laiką su savo vaikais. Bėgime gali dalyvauti ir suaugę, ir patys mažiausi, kuriems įveikti trąsa padės tėveliai. Visi vaikai iki 7 metų amžius renginyje gali dalyvauti nemokamai (dalyvio krepšelis neskiriamas), tačiau tik lydimi suaugusio asmens.

 

Ar galiu bėgti su savo šuniu, kate, vėžliu ar kitu augintiniu?

Dėl mūsų dalyvių ir mylimų augintinių saugumo gyvūnams dalyvauti The Color Run bėgime neleidžiame :(

 

Ar yra amžiaus limitas jauniems dalyviams?

Ne, amžiaus limito jokio nėra. Jeigu jie gali įveikti 5 kilometrus bėgte, eidami, važiuodami vežimėliuose, žinoma, jie gali dalyvauti renginyje. Prisiminkite, jog vyresniems nei 7 metų dalyviams reikalingas bilietas.

 

Ar yra dalyvio paketas, kurį reikia atsiimti prieš ar per renginį? Kaip visa tai vyksta?

Taip, toks dalyvio paketas yra. Kaip, kokiu laiku ir kokioje vietoje bus galima atsiimti Jums priklausantį paketą, mes pranešime internetinėje svetainėje www.thecolorrun.lt, mūsų facebook paskyroje arba el.paštu. Paprastai tam skirta kelios dienos prieš renginį, tačiau nespėjus to padaryti, visada galėsite savo dalyvio paketą atsiimti ir renginio dienos ryte festivalio zonoje.

Atsiimant dalyvio paketą užtenka turėti asmens dokumentą pagal kurį galima būtų sutikrinti registracijos metu pateiktus duomenis. Jeigu bilietą pirkote iš bilietų platintojo ar gavote dovanų kuponą, tai atsiimant dalyvio paketą reikia turėti atspausdintą jo egzempliorių.

 

Ar gali mano įsigytą paketą paimti kitas žmogus?

Taip, tai įmanoma. Jeigu Jūsų įgaliotas asmuo turi bilietą ar bilieto kodą, kurį reikia pateikti atsiimant dalyvio krepšelį, Jis gali tai padaryti ir vietoj Jūsų.

 

Ar būtina vilkėti baltus rūbus startuojant bėgime?

Pirkdami renginio bilietą gausite ir baltus The Color Run marškinėlius, kurie skirti spalvų bėgimui. Jeigu kiti marškinėliai bus daugiau mažiau balti, tai toks variantas irgi tinkamas. Galimi marškinėliai su logotipais ar kitais tinkamais paveikslėliais. Kelnės, trumpikės, bateliai ir visi kiti aprangos aksesuarai tikrai neturi būti balti. Kuo spalvingiau atrodysite, tuo linksmiau bus. Raginame visus dalyvius savo aksesuarus bei aprangą pasirinkti įdomius, spalvingus ir patogius.

 

Ar dažai nesugadins mano drabužių ar mano bėgimo batelių?

Ne, to bijoti tikrai nereikia. Renginyje naudojame maistinius dažus, kurie po renginio dažniausiai nesunkiai nusiplauna. Kaip ir su visais nešvarumais, kuo greičiau nuplausite dažus, tuo geriau. Dažai yra nekenksmingi tiek Jums, tiek Jūsų sveikatai. Žinoma, mes rekomenduojame bėgime nenaudoti drabužių ar batelių, kuriuos būtų per daug gaila nuspalvinti :) Jeigu kaip tik norite išsaugoti spalvingus The Color Run marškinėlius po bėgimo, rekomenduojame juos papurkšti actu ir išlyginti.

 

Ar The Color Run bėgimas saugus?

Sveikata ir saugumas tiek renginio dalyvių, tiek personalo visada buvo ir yra mūsų prioritetas ir atidžiai vertinamas visuose renginio etapuose. The Color Run bėgime naudojami sertifikuoti, netoksiški ir be sunkiųjų metalų gaminami visiškai saugūs dažai. Ryškiaspalviai dažai yra iš kukurūzų bei ryžių krakmolo, o blizgūs labiau kaip makiažo pudra. Kai kurie, spalvoto bėgimo bėgikai akių apsaugai naudoja apsauginius akinius. Taip pat, turinčius kvėpavimo sutrikimų raginame bėgime naudoti kvėpavimo takus apsaugančias kaukes ar skareles. The Color Run bėgimas jau vyko daugiau nei 500 kartų visame pasaulyje su daugiau nei keturiais milijonais dalyvių ir pripažintas kaip saugus ir nekenksmingas renginys.

 

Ar po finišo galima rasti vietą, kurioje nusiprausime?

Mes turime specialias oro pūtimo mašinas, kuriomis suteikiame bėgikams galimybę nusipūsti nuo savęs dažų likučius. Tai visiškai neišvalys Jūsų rūbų, tačiau jausitės švaresni :) Iš tikro yra be galo smagu matyti visdar spalvingus dalyvius po renginio mieste. Tai kaip garbės medalis!

 

Ar mobilieji telefonai ir fotoaparatai yra saugūs bėgant per spalvų zonas?

Mūsų bėgimo fotografai dažniausiai laikosi saugaus atstumo nuo spalvų zonos (apie 10-15 metrų). Jeigu Jūs norite fotografuotis ar filmuotis spalvų siautulyje, mes siūlome savo mobiliuosius telefonus ar kameras uždengti permatomu plastikiniu maišeliu.

 

Ar dažai neišteps mano automobilio vidaus?

Dauguma dalyvių atvykstančių automobiliu paprastai pasiima rankšluostį, kurį gali pasitiesti automobilio viduje, arba atsiveža drabužius, jog galėtų persirengti.

 

Kaip mėtomi dažai bėgimo trasoje?

Spalvų zonose pamatysite besišypsančius savanorių veidus, kurių pagrindinis tikslas užtikrinti, jog atrodytumėte kaip švytinti ryškiaspalvė blizganti vaivorykštė kirsdami finišo liniją.

 

Kaip mėtomi dažai finišo festivalyje?

Finišavus Jūsų laukia spalvingas festivalis, kurio metu renginio vedėjo koordinuojami dalyviai meta gautus dažus į orą. Po vieną dažų pakuotę gausite pirkdami dalyvio bilietą bei dar daugiau dažų galėsite įsigyti vietoje.

 

Ar The Color Run yra fiksuojamas bėgimo laikas?

The Color Run 5km bėgime laikas nėra fiksuojamas. Dalyviai mėgaujasi geru laiku renginyje neskubėdami, o mes pastebėjome, kad niekam nerūpi jų greitis ir bėgimo laikas kai taip smagiai leidi laiką :) Jeigu pageidaujate žinoti savo bėgimo laiką, mes rekomenduojame užfiksuoti jį patiems.

 

Ką daryti jeigu nusipirkau The Color Run bilietą bet renginyje dalyvauti negalėsiu?

Jeigu renginys įvyksta skelbtą dieną, tai pinigai už nepanaudotą bilietą nėra grąžinami. Įsitikinkite prieš įsigydami bilietą, jog tą dieną galėsite dalyvauti renginyje. Jeigu dėl kažkokių priežasčių vistik renginio dieną tikrai negalėsite būti The Color Run renginyje, bent jau užsukite prieš tai pasiimti savo dalyvio krepšelio ir pasisveikinti! :)

 

Renginyje negalėsiu dalyvauti. Ar galiu perleisti savo bilietą kitam asmeniui?

Registruoto bilieto perrašymas kitam asmeniui galimas, tačiau yra taikomas penkių eurų duomenų keitimo mokestis.

 

Kas jeigu aš laukiuosi?

Tai visiškai priklauso nuo Jūsų ir nuo Jūsų daktaro rekomendacijų. Mes matėme daug besilaukiančių The Color Run dalyvių ir Jos jautėsi puikiai! Dažai yra nekenksmingi, tačiau nėščioms moteris mes vistik primygtinai rekomenduojame devėti kvėpavimo takų apsaugines kaukes bei apsauginius akinius.

 

Kas nutiks jeigu renginio dieną bus blogas oras?

Nedidelis lietus tikrai nesustabdys smagiausio bėgimo! Tai suteiks dar daugiau spalvingumo, nes dažai atrodys dar ryškesni ir labiau maišysis tarpusavyje. Jeigu orų prognozės žada prastą orą renginio dienai, patikrinkite renginio puslapį ir laukite mūsų nuorodų. Renginys gali neįvykti tik tuomet, jei mus aplankys stiprus uraganas ar pavojų keliantį audra.

 

Jeigu aš turiu dar super saldų klausimą, kurio atsakymo čia neradau?

Prašome parašyti mums el. paštu info@thecolorrun.lt arba užpildykite užklausos formą kontaktų skiltyje ir mes atsakysime į visus Jūsų klausimus :)

 

 

 

KAS YRA THE COLOR RUN™?

The Color Run, dar žinomas kaip Laimingiausi 5km Planetoje, yra unikalus spalvingas bėgimas, kuris skatina sveikatingumą, džiugesį ir individualumą. Dabar The Color Run yra viena sparčiausiai auganti renginių serija, kuri jau nuspalvino daugiau nei 300 miestų ir daugiau nei 50 šalių. Spalvingas, gerų emocijų kupinas renginys jau ir Lietuvoje!

© 2011-2018 The Color Run™ | All Rights Reserved | Visos teisės saugomos