GALERIJA

Tropicolor VIDEO

Naujasis The Color Run Tropicolor Pasaulinis Turas 2016 metais žada dar daugiau nuotaikos, daugiau saulės, ir dar daugiau spalvų tau ir tavo draugams. Dalyviai pasiners į Tropikų sala alsuojančią aplinką, kur gaivus vasariškas aromatas, nuotaikinga muzika, paplūdimio kamuoliai bei finišo festivalio spalvų siautulys bei pramogos.

Kiekvienas Spalvų Bėgikas taipogi gaus riboto leidimo Tropicolor marškinėlius, medalį įveikus trasą papuoštą gėlių motyvais, ryškiaspalvį galvos raišti bei trumpalaikes The Color Run tatuiruotes. Nesvarbu, ar tai bus tavo pirmoji patirtis The Color Run bėgime, ar jau esi ilgametis dalyvis, Tropicolor turas suteiks tau dar ir dar daugiau nuostabių emocijų.

KAS YRA THE COLOR RUN™?

The Color Run, dar žinomas kaip Laimingiausi 5km Planetoje, yra unikalus spalvingas bėgimas, kuris skatina sveikatingumą, džiugesį ir indvidualumą. Dabar The Color Run yra viena sparčiausiai auganti renginių serija, kuri jau nuspalvino daugiau nei 300 miestų ir daugiau nei 50 šalių. Spalvingas, gerų emocijų kupinas renginys jau ir Lietuvoje!

© 2011-2016 The Color Run™ | All Rights Reserved | Visos teisės saugomos